روش های افزایش محبوبیت سایت

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در مقالات طراحی و بهینه سازی سایت

روش های افزایش محبوبیت وب سایت | شرکت پیشرو آساک

محبوبیت سایت به این معناست که چه تعداد از سایت های دیگر، به سایت شما لینک داده اند و هر چه تعداد لینکهای ورودی بیشتر داشته باشید، محبوب تر می گردید. اما چگونه می توانیم سایتی محبوب داشته باشیم. در این مقاله به شرح نکاتی می پردازیم که در بالا بردن محبوبیت سایت شما می تواند موثر باشد. پس با ما همراه شوید:

در ابتدا باز هم تاکید می کینم که سایت شما باید حرفی برای گفتن داشته باشد، علاوه بر آن تعداد لینکها، اهمیت و کیفیت آنها هم مورد توجه است. بنابراین لازم است با دو مفهوم با کیفیت و مهم به خوبی آشنا باشیم:

- یک لینک با کیفیت، لینکی است که بین دو صفحه با زمینه فعالیت مشابه قرار دارد.
- یک لینک مهم، لینکی است که از یک سایت مهم می آید و یک سایت مهم نیز سایتی است که خود لینکهای ورودی زیادی دارد.

تبادل لینک با سایر مدیران:

همان ابتدا می گویم: این کار را بکنید و اگر در آن موفق شوید واقعا موثر خواهد بود. در این نوع فعالیت شما از سایت هایی درخواست لینک می کنید که زمینه فعالیت شان مرتبط با زمینه فعالیت سایت شماست و سایت های طرفین رقابتی با هم ندارند! برای این کار واژه های کلیدی دلخواه خود را در گوگل جست و جو کنید و آدرس سایت های قرار گرفته در رتبه های بالاتر و بیست رده پایین تر از سایت خود را یادداشت کنید. آه! متاسفانه همه ی آنها رقبای شما هستند. چه باید کرد؟

به همه ی این سایتها باید سر بزنید، در می یابید که بعضی از آنها با این که بالاتر از شما بوده اند اما واقعا واژه های کلیدی دیگری را مد نظر داشته اند و بنابراین می توانید از آنها درخواست تبادل لینک کنید. بعد از آن که تمام سایت های مناسب برای تبادل لینک را یافتید، آدرس تماس با آنها را هم بیابید. حال به ابن نکته فکر کنید که چرا آن ها باید به شما لینک کنند، سایت شما چه جذابیت هایی برای آنها دارد. حضور در شبکه های اجتماعی و جاهایی که آنها حضور دارند را نیز بررسی کنید.

شما باید صفحه پیوندهای سایت خود را طراحی نمایید. به آن از صفحات دیگر سایت خود لینک کنید و اجازه دهید توسط موتورهای جستجو خوانده شود. با تغییرات جدیدی که گوگل با الگوریتم پنگوئن و الگوریتم مرغ مگس خوار آورد گفته می شود تاثیر این صفحات کم شده است. اما این موضوع هنوز تایید نشده است.

درج مطلب با ذکر منبع و لینک، بلامانع است.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716