ایرانی ها هم صاحب مسترکارت می شوند!

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در اخبار

صدور مسترکارت از طرف شرکت ویژن کارت برای ایرانی ها

شرکت ویژن کارت ایرانیان مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح داخلی و بین‌المللی را کسب کرده و تنها شرکت داخلی مورد تایید از سوی "مستر کارت جهانی" است.

در راستای توسعه همکاری‌های دو جانبه به ویژه تعاملات مالی، شرکت پست در زمینه خدمات مستر کارت با شرکت ویژن کارت ایرانیان مشارکت می‌کند و متقاضیان پس از دریافت کارت از طریق وب سایت شرکت ویژن کارت ایرانیان، می‌توانند نسبت به شارژ کارت صادر شده اقدام کنند.

نجاری بانک‌های طرف قرارداد شرکت مذکور را بانک‌های HSBC، ملی چین، ملی هنگ‌کنگ و چندین بانک دیگر اعلام کرده و گفته است که دارندگان کارت‌های مذکور می‌توانند از طریق سایت‌های مسترکارت، ترانس فارکس و وب سایت ویژن کارت ایرانیان از طریق تخصیص کد کاربری خدمات مربوطه نظیر مشاهده موجودی، خرید الکترونیکی، فریز کردن کارت و ... را دریافت کنند.
به گزارش ایسنا، غلامرضا نجاری با بیان این‌که این کارت‌های اعتباری به صورت کارت‌های پیش پرداخت است؛ خاطرنشان کرد: "این نخستین بار است که هموطنان بدون هیچگونه نگرانی و دغدغه خاطر می‌توانند از کارت‌های مذکور برای انجام تبادلات مالی بین‌المللی به صورت قانون‌مند استفاده کنند."
در حال حاضر خدمات مستر کارت از طریق دفاتر پست سهند واقع در خیابان شهید بهشتی و منطقه 15 پستی واقع در خیابان شهید مفتح به شهروندان ارایه می‌شود. همچنین از اول شهریورماه سال‌جاری، تمامی مناطق پستی تهران و از اول مهرماه در 170 واحد منتخب سراسر کشور مستر کارت ثبت نام و صادر خواهد شد. مستر کارت‌ در 190 کشور دنیا معتبر و قابل استفاده است و حمل‌ونقل آسان و مطمئن پول را در سراسر جهان فراهم آورده است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716