دارن هاردی؛ فعال در صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در معرفی افراد موفق

معرفی دارن هاردی؛ فعال در صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی

نام و نام خانوادگی: دارن هاردی | Darren Hardy
متولد: 1971 میلادی | آمریکا

دارن هاردی، ناشر و دبیر تحریریه ی مجله ی موفقیت (Success Magazine)، روی همان صندلی نشسته است که پیش از این، اشخاصی مثل اوریسون سوئت ماردن، دبلیو کلمنت استون، ناپلئون هیل و اوجی ماندینو بر آن نشسته بودند. دارن، حدود شانزده سال است که جزو سرآمدان صنعت موفقیت و پیشرفت شخصی است. او در همین زمینه دو شبکه تلویزیونی را به نام های شبکه ی مردمی TPN و شبکه آموزش موفقیت TSTN راه اندازی کرده است و این شبکه ها بالغ بر هزاران برنامه ی تلویزیونی، نمایش های زنده و محصولات را با همکاری بسیاری از خبره ترین کارشناسان جهان، تولید و پخش کرده اند. خود دارن، نتیجه ی به کار بردن همان اصولی است که خودش در کتاب اثر مرکب از آن ها پرده برداری می کند.

به عنوان یک کارآفرین، او در هجده سالگی درآمدی صد هزار دلاری داشت و در بیست و چهار سالگی به درآمدی بالغ بر یک میلیون دلار در سال رسید. در بیست و هشت سالگی مالک شرکتی با درآمد سالانه 50 میلیون دلار بود. او هزاران کارآفرین را راهنمایی کرده، به بسیاری از شرکت ها و مؤسسه های بزرگ مشاوره داده و عضو هیات مدیره ی چندین شرکت مختلف و سازمان های غیر انتفاعی متعدد است. دارن، به عنوان ناشر و دبیر تحریریه ی مجله ی موفقیت، در موقعیت منحصربفردی قرار دارد که می تواند با کارشناسان پیشرو و برجسته در حوزه ی موفقیت و پیشرفت شخصی مصاحبه کند و بر این لیست بسیاری از برترین مدیران عامل، کارآفرینان تحول آفرین، ورزشکاران فوق ستاره، هنرمندان برجسته و قهرمانان المپیک را بیفزایید که در این مصاحبه ها از رازهای موفقیت فوق العاده آن ها پرده بر می دارد و آن را در اختیار عموم قرار می دهد.

دارن هر ماه خلاصه ای از بهترین اطلاعات و استراتژی های موجود در زمینه ی موفقیت را با اصول موفقیت امتحان شده توسط خودش ترکیب کرده و در صفحات مجله ی موفقیت، وبلاگ، توییتر، فیسبوک و همچنین در سمینارهای زنده مقابل مخاطبان و کارآفرینان سراسر جهان قرار می دهد. اشتیاق و علاقه ی شدید دارن به موفقیت و پیشرفت شخصی، هسته ی اصلی کسب و کار و فلسفه ی زندگی او را تشکیل می دهد. او خودش را متعهد می بیند که به دیگران در دستیابی به توانایی های بالقوه شان کمک کند تا زندگی غنی تر و کامل تری را تجربه کنند.

دارن سخنران محبوب و پرطرفداری است و به طور منظم در برنامه های رادیوی ملی و شبکه های مختلف تلویزیونی آمریکا حضور می یابد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716