عباس نجفی؛ سازنده اولین تابلوی شنی در ایران

نوشته شده توسط مجید. منتشر شده در معرفی افراد موفق

عباس نجفی؛ سازنده اولین تابلوی شنی در ایران

مردی که از کارمندی دل کند و به درآمد 10 میلیونی در ماه رسید

نام: عباس نجفی
متولد: 1357
موقعیت: سازنده اولین تابلوی شنی در ایران

تحصیلاتم فوق دیپلم متالوژی است تا 10 سال سرپرست خط تولید در یک شرکت ریخته گری بودم. از سال 81 تا 91 با دریافتی ماهیانه 1 میلیون تومان و سابقه 10 سال بیمه. منفی باف بودم و دوست داشتم آهنگ های منفی گوش دهم. همسرم جرقه اصلی را در زندگی ام زد و دنیای جانم را تغییر داد. در همان زمان با مجله خلاقیت آشنا شدم و برایم بسیار تاثیرگذار بود. مقاله های رابرت کیوساکی، محمود معظمی و حمید امامی بسیار برایم انگیزه ایجاد می کرد.

سال 89 در سفرم به اصفهان با محصولی خارجی آشنا شدم. تابلوی جالبی بود که با ماسه های شنی کار می کرد و با برگرداندن آن تصاویر زیبایی به وجود می آمد. آن را خریدم و به فکر تولید آن افتادم. با دوستانم در شرکت صحبت کردم چند نفری همراه شدند؛ اما در میانه راه خسته و منصرف من را تنها گذاردند؛ اما من ادامه دادمو یک سال سختی بسیار کشیدم. از هر راهی که توانستم وارد شدم تا نتیجه گرفتم. در نهایت اولین تابلوی شنی ساخت ایران را در دست گرفتم. هفته ای 5 تابلو ساختم و به فروش می رساندم.

به خاطر دارم روزی با خودم فکر کردم اگر سی سال در این شرکت بمانم چه می شود؟

تصمیمم را گرفتم باید بیرون می زدم. تا آن زمان یک پراید قسطی داشتم و خانه ام به سختی به دست آورده بودم. راضی نبودم اما می ترسیدم. اگر نشود چه؟ حتی همسرم هم خیلی راضی نبود. سابقه 10 سال بیمه. آرامش. سرپرست خط تولید. کجا می خواهی بروی. تو متاهلی... ولی من بر تصمیمم مصمم بودم. یک بار برای همیشه به سوی کارمندی شلیک کردم و سال 91 همه چیز را رها کردم و آمدم به سوی دیگر. ریسک کردم اما منطقی ...

برادرم رضا نیز به کمکم آمد و همراهم شد. اکنون ماهیانه 1000 تابلو می سازم. از فروردین 93 تا آذر همین سال 122 میلیون درآمد خالص داشته ام. آبان 91 درآمدم ماهی 1 میلیون تومان بود و اکنون ماهیانه بیش از 10 میلیون درآمدزایی دارم. برای 10 خانم شغل ایجاد کرده ام. 5 درصد درآمدم را به افراد بی بضاعت می بخشم. ویلایی را نیز در شمال به چنگ آرزوهایم رسانده ام.

به لطف خدا در حال نهایی کردم برندم هستم و چشم انداز 5 ساله برای خودم ترسیم کرده ام.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716