دانلود افزونه Yet Another Related Posts Plugin

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در ابزار طراحی سایت

دانلود افزونه Yet Another Related Posts Plugin برای WordPress | شرکت پیشرو آساک

نوع فایل: zip
حجم فایل: 471.96 KB
با همکاری سایت رسمی وردپرس

دانلود افزونه Yet Another Related Posts Plugin برای WordPress

این افزونه فهرستی از سایر نوشته‌های مرتبط با موضوع موردنظر را برای نمایش در وبلاگ و خوراک ایجاد می‌کند. افزونه سایر پست‌های مرتبط (YARPP) فهرستی از پست‌ها و یا صفحات مرتبط با موضوع مورد نظر را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان سایت شما را از سایر پست‌های مرتبط با موضوع آگاه می‌سازد.
برای اجرای این افزونه پایگاه داده شما باید بر روی MySQL 4.1 و یا بالاتر اجرا شود.

الگوریتم همکاره و پیشرفته: با استفاده از یک الگوریتم قابل تنظیم، این افزونه بر اساس عنوان پست، محتوا، برچسب‌ها و دسته‌ها برای هر جفت از پست وبلاگ شما یک “امتیاز تطبیق” در نظر می‌گیرد. شما با انتخاب حداقل این امتیاز تعیین می‌کنید که میزان مرتبط بودن پست‌ها چقدر باشد. لذا اگر ارتباط پست‌ها با هم زیاد باشد تعداد پست‌های مرتبط بیشتر و اگر این تعداد کم باشد تعداد پست‌های مرتبط کمتری به نمایش درآیند.
ایجاد قالب: ویژگی جدید در نسخه ۳٫۰! سیستم ایجاد قالب YARPP به شما امکان می‌دهد که انتخاب کنید پست‌ها چگونه نمایش داده شوند.
ذخیره سازی (Caching): بهبود یافته در نسخه ۳٫۱! افزونه YARPP هر بار که سایت شما بازدید می‌شود اطلاعات سایر پست‌های مرتبط را ذخیره می‌کند که این امر موجب افزایش کارایی می‌شود.
سایر پست‌های مرتبط در خوراک: سایر پست‌های مرتبط را با امکان سفارشی سازی در خوراک‌های آر اس اس و اتم به نمایش در می‌آورد.
چشم پوشی از برچسب‌ها یا دسته‌های خاص:  شما می‌توانید برچسب‌ها یا دسته‌های خاصی را مشخص کنید تا توسط افزونه نمایش داده نشوند.
پست‌ها و برگه‌های مرتبط: به شما امکان کنترل پست‌های مرتبط، برگه‌های مرتبط و یا هر دو را می‌دهد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716