اینفوگرافیک کدامیک از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار شما مناسب است؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در اینفوگرافیک

اینفوگرافیک کدامیک از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار شما مناسب است؟

عنوان اینفوگرافیکاینفوگرافیک ‌ها یا گرافیک‌های اطلاع رسان نمایشگران تصویری اطلاعات و داده‌ها هستند.این نگاره‌ها در جاهایی که نیاز به توضیح ساده و یا سریع داده‌ها است، استفاده می‌شوند.
استفاده از گرافیک‌های اطلاع رسان باعث می‌شود بیننده با نگاهی کوتاه حجم قابل توجهی از اطلاعات را که شکل نوشتاری آن ممکن است مقاله بلند بالایی را تشکیل دهد، به سادگی از طریق بصری دریافت کند و حتی آن را به خاطر بسپارد.
: کدامیک از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار شما مناسب است؟

 
توضیحات بیشتر:

آیا می‌خواهید بدانید کدام‌یک از رسانه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار شما مناسب است؟ یا کدام محتوا با کدام رسانه‌ی اجتماعی تناسب دارد؟
انتخابِ بستر مناسب، اولین گام برای اجرای یک کمپین اجتماعی موفق است. با توجه به اینکه امروزه تعداد زیادی از شبکه‌های اجتماعی وجود دارد، صاحبان تجارت را به این فکر وا‌ می‌دارد که استفاده از کدام ‌یک از شبکه‌های اجتماعی باعث می‌شود که کسب ‌و کار و برندشان به ‌سرعت رشد کند. برخی از شرکت‌ها فقط به ‌صرف اینکه فیس‌بوک، توئیتر و یوتیوب محبوب هستند، فرض می‌کنند که بهترین گزینه همین شبکه‌ها هستند. این‌ یک تصور غلط است…!
محبوب بودن یک سایت به این معنا نیست که بهترین نتایج را برای شما به همراه داشته باشد.
این اینفوگرافیک که توسط آژانس بازاریابی و تبلیغاتی لاوان با داده‌های واقعی، بومی سازی و ترجمه شده به شما دید جدیدی می‌دهد تا بدانید، باید بر روی کدام ‌یک از شبکه‌های اجتماعی بیشتر تمرکز کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید.
در اینجا به چند نکته کلیدی اشاره می‌کنیم:

  • ۷۵% مردم به‌ احتمال ‌زیاد مطالبی که می‌پسندند را با دوستان، همکاران یا خویشاوندان خود در فضای مجازی به اشتراک می‌گذارند.
  • ۸۶% از بازاریابان اعلام کرده‌اند که رسانه‌های اجتماعی برای بازاریابی آن‌ها مهم است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716