کتاب آموزش CorelDRAW X4

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

کتاب آموزش CorelDRAW X4

عنوان کتاب: آموزش CorelDRAW X4 
تعداد صفحات: 92

در مورد CorelDRAW X4

امکانی را برای طراحان فراهم نموده است تا ایده های خلاقانه ی خود را به راحتی در پروژه های گرافیکی پیاده کنند. از ابزارهای Corel می توان در پروژه های طراحی گوناگون از طراحی روی تی سرت، اطلاعیه، آگهی تبلیغاتی گرفته تا  گزارش های تصویری برای سخنرانی ها و یا مقالات علمی تصویری استفاده نمود. به طور کلی این نرم افزار تمام آنچه را شما برای طرح بندی، ویرایش عکس، یا تصویر سازی نیاز دارید را در خود گنجانده است.
کورل از نظر طراحی به خاطر دقت بالا بسیار مناسب است و طراحی شکل ها و نقشه های پیچیده در کورل به خاطر داشتن ابزار کاربردی و متنوع به سادگی انجام می شود.

از نرم افزار کورل دراو معمولاً در طراحی هایی استفاده می شود که یا بسیار بزرگ هستند (مثل بیلبورد و بنر) ، و یا خروجی آن ها نیاز به تعیین دقیق خطوط برش و چاپ دارد (مثل شابلون، چاپ سیلک، و برش شبرنگ). فرمت های خروجی Corel Draw به دلیل اینکه برداری هستند، هیچ محدودیتی برای تغییر اندازه ندارند و می توان آن ها را بی نهایت بزرگ کرد بدون اینکه از کیفیت تصویر کاسته شود. از کورل در بازار کار زیاد استفاده می شود، برای نمونه: طراحی و آماده سازی نوشته و آرم های مختلف برای برش با دستگاه کاتر پلاتر که اکثرا ًمورد مصرف شرکت های تبلیغاتی و تابلوسازی و برش شبرنگ می باشد؛ طراحی پوستر و کاتالوگ و کارت ویزیت؛ طراحی با استفاده از Template ها و صفحات آماده آن برای مجله ها و روزنامه ها؛ طراحی صفحات وب.

دانلود کتاب آموزش CorelDRAW X4

کتاب راه اندازی سایت در پنج دقیقه

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

کتاب راه اندازی سایت در پنج دقیقه

عنوان کتاب: راه اندازی سایت در پنج دقیقه
تعداد صفحات: 73

در مورد این کتاب

در ایــن مدرســه قــرار اســت شــما وردپــرس را بیاموزیــد! پــس تمــام هــدف مــا همیــن اســت کــه از صفــر تــا وردپــرس را بــا هــم یــاد بگیریــم . پــس حتــی کســانی کــه از وبســایت هیــچ نمــی داننــد مــی تواننــد بــه مدرســه  همیــار بیاینــد چــون در اینجــا قــرار اســت مــا از تعریــف ســایت شــروع کنیــم و تمامــی مراحــل ســاخت یــک ســایت را بــا هــم انجــام دهیــم. تعــداد جلســات مدرســه را طــوری تنظیــم مــی کنیــم کــه بــه تمامــی مباحــث اصلــی پرداختــه شــود و ســپس وارد جزئیــات مــورد نیــاز و ضــزوزی خواهیــم شــد. تمامــی اصطلاحاتــی کــه در اینجــا بــه کار مــی رود را توضیح خواهیــم داد تــا کامــلا بــا آن آشــنا شــوید و معنــی و مفهوم آن را دریابید. اگــر موافــق باشــید در ایــن جلســه بــه تعاریــف مــورد نیــاز و اساســی  کــه مــی توانــد مقدمــه ای بــرای عملکــرد مــا باشــد مــی پردازیــم.

منبع: همیار وردپرس

دانلود کتاب راه اندازی سایت در پنج دقیقه

کتاب راهنمای کامل سالن‌های رویداد

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

کتاب راهنمای کامل سالن‌های رویداد

عنوان کتاب: راهنمای کامل سالن‌های رویداد
تعداد صفحات: 17

در مورد این کتابچه

انتخاب درست سالن و محل برگزاری رویداد با توجه به نوع آن و مخاطبینی که قصد جذب‌شان را دارد، در بالا رفتن تعداد شرکت‌کنندگان رویداد بسیار موثر است. در این کتابچه‌ی الکترونیک درمورد ویژگی‌های یک سالن خوب و نحوه‌ی پیدا کردن آن و -در مرحله‌ی بعد- چگونگی اجرای یک طراحی خوب برای استفاده‌ی بهینه از سالن، خواهید آموخت.

منبع: ایوند

دانلود کتاب راهنمای کامل سالن‌های رویداد

کتاب آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

کتاب آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

عنوان کتاب: آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی
نویسنده: فرامرز کمالی
تعداد صفحات: 27

به کتاب الکترونیکی آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی خوش آمدید. بسیار خرسندم که این  به زبان شیرین Inbound Marketing کتاب جزو نخستین کتب در زمینه بازاریابی ربایشی یا فارسی است. در این کتاب با تعاریف اولیه بازاریابی ربایشی و با بروزترین ابزار پیاده سازی آن برای وب سایت یا وبلاگ خود آشنا میشوید. 

در این کتاب سعی بر آن بوده، تا با زبانی بسیار ساده و قابل درک برای همه، مفاهیم و نحوه پیاده سازی کل پروسه را شرح دهم. لذا افرادی که حرفه اصلی آنها کار با رایانه نیست و اندکی اطلاعات و تجربه کار با اینترنت را دارند، براحتی بتوانند از اطلاعات ارائه شده در این کتاب بهره ببرند. 

دانلود کتاب آموزش گام به گام بازاریابی ربایشی

کتاب رهبری کسب و کار - برایان تریسی

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

دانلود کتاب رهبری کسب و کار - برایان تریسی

عنوان کتاب: رهبری کسب و کار
ترجمه: ژان بقوسیان - بنفشه عطرسائی
تعداد صفحات: 34

اولیو وندل هوملز، دادستان معروف، اعتقاد داشت که افراد سه دسته اند. افرادی که باعث روی دادن رویدادها می شوند، افرادی که آنچه روی می دهد را تماشا می کنند و افرادی که کوچکترین نظری درباره آنچه روی می دهد، ندارند.
در این کتاب، می خواهیم درباره رهبری عامل و افرادی صحبت کنیم که عامل رویدادها هستند.
جامعه ما به رهبری نیاز دارد. خانه، سازمان، مجامع خصوصی و عمومی، و دولت ما به رهبری نیاز دارد. اکنون بیش از هر زمان دیگری به رهبری نیاز داریم. مخصوصا برای رفتن به قلب آینده به رهبری نیاز داریم. ما به افرادی بصیر و شجاع نیاز داریم، افرادی که مرزهای جدیدی را ترسیم کرده و زمینه های جدیدی را مهیا کنند.

دانلود کتاب رهبری کسب و کار - برایان تریسی

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716