دانلود کتاب زندگینامه استیو جابز

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

دانلود رایگان کتاب زندگینامه استیو جابز نوشته ی والتر آیزاکسن | شرکت پیشرو آساک

دانلود رایگان کتاب زندگینامه استیو جابز

نویسنده: والتر آیزاکسنوالتر آیزاکسن، اینک مدیرعامل بنیاد اسپن است و پیش تر، رئیس شبکه سی ان ان و دبیر اجرایی مجله ی تایم بوده. وی نویسنده ی کتاب های «اینشتین: زندگی و جهان او»، «بنجامین فرانکلین: یک زندگی آمریکایی»، « کیسینجر: یک زندگینامه» و نیز  همکار ایوان توماس در نوشتن کتاب «خردمندان: شش دوست و جهانی که ساختند.» بود.
مترجم: ناصر دادگستر
ویراستار: علی اصغر هنرمند
ویرایش دوم، فروردین91

فرمت: pdf
حجم: 7.65 مگابایت

دانلود رایگان کتاب زندگینامه استیو جابز نوشته ی والتر آیزاکسن

توضیحات:
استیو جابز با آن شخصیت و نگاه نافذش، در دنیای فناوری برای خیلی ها یک اسطوره است. مردی که الهام بخش و مربی بسیاری از مدیران برجسته ی امروزی است و شرکت های زیادی وجود دارند که سعی می کنند با الهام گرفتن از شرکت اپل ( شرکتی که استیو جابز تاسیس و سپس بازشازی کرد) مسیر آیندهی خود را ترسیم کنند. داستان زندگی جابز با تمام فراز و نشیب های عجیب و جالبش، از او یک شخصیت متفاوت و برجسته بوجود آورده که توجه همه ی دنیا را به خود جلب کرده است.
مرگ استیو جابز در سال 2011، یکی از غم انگیزترین رویدادهای دنیای فناوری طی سال های اخیر به شمار می رود. با اینکه اپل با سیاست های خاص خود، دوستان و دشمنان زیادی دارد، اما کمتر کسی را می توان یافت که از درگذشت این نابغه ی تکنولوژی با آن شخصیت آینده نگرش، اظهار تاسف نکرده باشد.
حال کتاب «زندگینامه استیو جابز» به قلم نویسنده ای سرشناس والتر آیزاکسن که پرفروشترین کتاب سال 2011 میلادی در بزرگترین سایت فروش کتاب یعنی آمازون شد را می توانید در این پست به رایگان دانلود نمایید.

منبع: سایت نارنجی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716