خرید کتاب پدیده

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

 دانلود و خرید کتاب پدیده, زیرنویس فارسی فیلم پدیده | شرکت پیشرو آساک

خرید کتاب پدیده

زیرنویش فیلم جنجالی پدیده


نام اثر: پدیده
نویسنده: دن کندی (متن پیاده شده‌ی فیلم پدیده)
فرمت: کتاب الکترونیک (پی‌دی‌اف)
تعداد صفحات: 63 صفحه
تاریخ انتشار: 12 فروردین 1394 ( بدون تاریخ مصرف)
محل انتشار: وب سایت کارآفرین برتر
حجم فایل: 657 کیلوبایت

دانلود بخشی از کتاب پدیده

خرید نسخه ی کامل کتاب پدیده

خرید فیلم جنجالی پدیده

توجه: شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول مي باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه ي فروش و عرضه اين بسته ي آموزشي پاسخگو نخواهد بود.

 

توضیحات محصول:

آیزاک اسیموف در طول زندگی خود ۵۱۲ کتاب نوشت! چگونه چنین چیزی ممکن است؟

اهرام ثلاثه در ۴۰۰ سال ساخته شد، هتلی مشابه آن و تقریبا با همان ابعاد در آمریکا در ۴۰۰ روز ساخته شد.

همیشه سرعت، انسان را شیفته و عاشق خود کرده است.

وقتی بشر برای اولین بار چرخ را اختراع کرد، سعی کرد سرعت آن‌را بیشتر کند،

برای جابه‌جایی پیغام از اسب به اتومبیل، پست، پست پیشتاز، تلفن، فکس، پیامک و اینک پی‌ام رسیده‌ایم.

پس چرا برای رسیدن به اهداف‌مان سرعت خود را ۱۰ و یا ۱۰۰ برابر نکنیم؟

آیا واقعا ممکن است در ۱۲ ماه آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟

مرزهای سرعت هر روز مرتبا شکسته می‌شوند.

وقتی برادران رایت اولین پرواز خود در سال ۱۹۰۳ انجام دادند، سرعتی برابر ۱۴ کیلومتر در ساعت داشتند.

مرز ۱۶۰ کیلومتر در ساعت، در سال ۱۹۱۲ شکسته شد.

در جنگ جهانی دوم فناوری هوا و فضا به خاطر نیاز فوری به سرعت گسترش یافت.

در سال ۱۹۴۱، سرعت پرواز به بیش از ۹۶۵ کیلومتر در ساعت رسید.

در سال ۱۹۵۶، رکورد سرعت ۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت شکسته شد.

تا سال ۲۰۲۰ نیروی هوایی ارتش آمریکا به سرعت ۶۰۰۰ هزار کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

مرزهای سرعت هر روز در حال شکسته شدن هستند.

پس چرا برای رسیدن به اهداف‌مان سرعت خود را ۱۰ و یا ۱۰۰ برابر نکنیم؟

آیا واقعا ممکن است در ۱۲ ماه آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ بله، ممکن است.


بخشی از کتاب:

از ابتدای زمان، سرعت ما را شیفته خودکرده است. از زمانی که انسان چرخ را اختراع کرد سعی کرد سرعت آن را بیشتر کند. در ارتباطات تجاری، از حمل نامه با اسب‌ به پست، فدکس، فکس، ایمیل و اکنون به پیامک رسیده‌ایم؛ پس چرا به موفقیت سریع دست نیابیم؟ آیا واقعاً ممکن است که در ۱۲ ماه آینده درآمدی برابر با ۱۲ سال گذشته داشته باشید؟ محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.
وقتی ارویل رایت اولین پرواز خود را در ۱۹۰۳ انجام داد، سرعتی برابر ۹ مایل در ساعت داشت. مرز ۱۰۰ مایل در ساعت در سال ۱۹۱۲ شکسته شد‬. فنّاوری هوایی به دلیل نیاز فوری در جنگ جهانی دوم به‌سرعت گسترش یافت. تا سال ۱۹۴۱ سرعت هواپیماها به بیش از ۶۰۰ مایل در ساعت رسید. در ۱۹۵۶ مرز ۱۰۰۰ مایل در ساعت شکسته شد. سرعت‌های امروزی فراتر از ۲۰۰۰ مایل در ساعت می‌باشند. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.‬‬‬
حدود چهارصد سال طول کشید تا مصری‌ها اولین هرم را ساختند. هتل ریزورت هرمی شکل لوکسور در لاس‌و‌گاس در حدود ۴۰۰ روز ساخته شد. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.
رشد صنعت اتومبیل‌سازی در امریکا را تصور کنید. در ۱۹۰۰ هشت هزار اتومبیل و ۱۴۰۰ مایل جاده آسفالت برای رانندگی وجود داشت. در سال ۲۰۰۱ بیش از ۲۰۰ میلیون اتومبیل و ۴۶،۸۰۰ مایل جاده وجود داشت.
در بازار نوظهور چین در سال ۱۹۹۰ تنها ۱.۷ میلیون ماشین با مالکیت شخصی وجود داشت. امروز ۲۰ میلیون ماشین در چین وجود دارد و پیش‌بینی می‌شود با فروش در ۱۲ ماه آینده، تعداد آن‌ها به ۲۲.۵ میلیون خودرو افزایش یابد.
در ۱۹۶۱ ری کراک شروع به افتتاح شعب رستوران‌های مک‌دونالد کرد و در سال‌های اوجش روزانه تا ۹ رستوران افتتاح می‌کرد. در سال ۲۰۰۴ استارباکس هر هفته ۶ فروشگاه افتتاح می‌کرد. اکنون کی.اف.سی هرروز یک رستوران جدید در آسیا افتتاح می‌کند. اینجا در ایالات‌متحده هوم دیپوت هر سه روز یکی از فروشگاه‌های عظیم خود را بازگشایی می‌کند. وال مارت در سال ۲۰۰۶ هر هفته ۱۲ فروشگاه افتتاح می‌کرد. محدودیت‌های سرعت برای شکستن ساخته‌شده‌اند.
بیایید از سرعت و ثروت حرف بزنیم. جان جیکوب استر در سال ۱۷۸۴ و در سن ۱۹ سالگی به‌عنوان مهاجری فقیر به آمریکا رسید و به گفته‌ی اکثر مورخان به اولین میلیونر آمریکا تبدیل شد. او در طول ۴۰ سال از طریق معامله املاک، ثروتی ۴۰ میلیون دلاری به دست آورد، یعنی متوسط خلق ثروتی حدود ۱ میلیون دلار در سال! در آن زمان این سرعت خیره‌کننده بود. امروزه برای کارآفرینان خلق ثروت با سرعت یک‌میلیون دلار در ماه، یک‌میلیون در هفته و حتی یک‌میلیون در روز عادی است. در این فیلم با بعضی از این افراد آشنا خواهید شد.
سرگی برین و لری پیج، مؤسسان گوگل را در نظر بگیرید که هرکدامشان به‌تنهایی ۱۲.۹ میلیارد دلار سرمایه دارند! اولین آسمان‌خراش مسکونی در ایالت متحده گری استون منر نام داشت که در سال ۱۹۲۸ ساخته و پس‌ازآن در سال ۱۹۶۰ به ۵ مجتمع تبدیل شد و فروش واحدهای آن ماه‌ها به طول انجامید. پروژه ساختمانی دونالد ترامپ در هاوایی باقیمتی معادل ۷۰۰ میلیون دلار در ۳۶ ساعت فروخته شد.
فقط ۱۰ سال پیش بسیاری از کسب‌وکارها وابسته به حضور فیزیکی و داشتن مغازه بودند، مانند گل‌فروشی‌ها. امروزه همان کسب‌وکارها بیشتر شبیه سایت ۱۸۰۰flower.com جیم مک کن شده‌اند که چندین فروشگاه، سایت عظیم آنلاین، سفارش مستقیم با شماره ۸۰۰ دارد. تجارتی جهانی بجای محله‌ای. فنّاوری به کارآفرینان تازه‌کار اجازه می‌دهد تا به‌سرعت از جهانی‌شدن لذت ببرند. محدودیت‌های سرعت برای شکستن آفریده‌شده‌اند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716