کتاب 21 نکته در ایمیل مارکتینگ

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در کتاب

دانلود کتاب 21 نکته در ایمیل مارکتینگ

عنوان کتاب: 21 نکته در ایمیل مارکتینگ
نویسنده: حمید محمود زاده 
تعداد صفحات: 66

اگر دنیای دیروز را دنیای تکنولوژی بدانیم،دنیای امروز را میتوان دنیای ابزارها دانست. گسترش تکنولوژی و کاهش محدودیت دسترسی به دانش، عملاً باعث شده سطح تکنولوژی در فرهنگها و جوامع مختلف، مشابه یا لااقل قابل مقایسه باشد. آنچه امروز میتواند رشد و توسعه یا توقف و پسرفت یک فرهنگ و جامعه را است. به عبارت دیگر به کار گرفتن دانش «ابزارسازی و ابزار شناسی» مشخص کند، و تکنولوژی برای دستیابی به اهداف فردی و سازمانی. در میان ابزارهای مورد استفاده در جامعه امروزی، جایگاه ویژه ای دارد.
«ایمیل» ابزاری بسیار ارزان قیمت در عین کاهش هزینه های اطلاع رسانی و تبلیغات و روابط عمومی، دانش و تخصص استفاده از آن نیز بسیار ساده و سطحی به نظر میرسد. همین نگرش ساده انگارانه باعث شده است، در حوزه ایمیل در کشورمان گرفتار یک فرهنگ «ابزارسوزی» شویم.
انبوه ایمیلهایی که روزانه از گروههای مختلف دریافت میکنیم، فهرست های چندمیلیونی ایمیل که با قیمت های بسیار ناچیز ، دست به دست میگردند، سرمایه گذاری های قابل توجه در حوزه ایمیل مارکتینگ بدون بازگشت قابل توجه و در نهایت، بی تفاوت شدن جامعه هدف نسبت به این ابزار قدرتمند و کارآمد، همگی میتواند نشاندهنده نیاز به تغییر نگرش در این حوزه باشد.
دوست عزیزم، حمید محمودزاده، در این کتاب کوچک اما ارزشمند، در عین اینکه کوشیده است نکات تکنیکی و کاربردی در خصوص ایمیل مارکتینگ را به کاربران آموزش دهد، در جای جای کتاب، اخلاق حرفه ای و تخصصی و اصول افزایش اثربخشی این ابزار ارزشمند را برایمان خاطر نشان کرده است. امیدوارم شما نیز مانند من از خواندن آن لذت ببرید.

دانلود کتاب 21 نکته در ایمیل مارکتینگ

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716