فیلم جنجالی پدیده

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در دوره های آموزشی

 خرید اینترنتی فیلم جنجالی پدیده | شرکت پیشرو آساک

فیلم جنجالی پدیده

 فیلم پدیده با معرفی ۶ عامل «ساده و قابل اجرا» به شما کمک می‌کند تا در ۱۲ ماه آینده … بیشتر از ۱۲ سال گذشته درآمد کسب کنید!

درباره فیلم
نام فیلم: پدیده
محصول: آمریکا
نوع فیلم: مستند
زمان: 1:40 ساعت
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی
فرمت: MP4 قابل‌پخش در کامپیوتر، گوشی تلفن همراه و دستگاه پخش خانگی

خرید اینترنتی فیلم جنجالی پدیده

دانلود کتاب فیلم پدیده شامل بخشی از زیرنویس فیلم با فرمت PDF

توجه: شرکت پيشرو آساک تنها معرف محصول مي باشد و به هيچ عنوان در مورد نحوه ي فروش و عرضه اين بسته ي آموزشي پاسخگو نخواهد بود.

توضیحات محصول:

فیلم پدیده “حلقه ی گمشده‌ی” بسیاری از میلیونرهای سنت شکن است که “هنجارها” را شکستند و در تجارتشان به سرعتی دست یافتند که دیگران فقط در خواب می دیدند…
مهم‌ترین نکته: شما هم می‌توانید در ۱۲ ماه آینده زندگی موفق‌تر و ثروتمندتری نسبت به ۱۲ سال گذشته داشته باشید!
هشدار: این توصیه ها کاملا بر خلاف دیدگاه مردمی است که فکر می‌کنند تنها با “تجسم موفقیت” می‌توان یک کارآفرین موفق شد. همان‌هایی که فکر می کنند تنها کاری که باید انجام
دهند، مثبت و شاد فکر کردن است و به صورت معجزه آسا موفقیت‌ها به سراغشان می‌آیند …
بدون هیچ کاری …
فقط با فکرهای شاد و مثبت!
اگر شما هم به این طرز فکر معتقد هستید، پیشنهاد می کنم دنبال چیزهای دیگری بگردید.
زیرا فیلم پدیده می خواهد کارهایی را که برای موفقیت بیشتر در ۱۲ ماه آینده نسبت به ۱۲ سال گذشته باید انجام دهید را به شما نشان دهد.

 

چند مثال از افرادی که با پدیده به درآمدهای میلیونی رسیدند:

یکی از کارآفرینان سنت شکن فیلم پدیده، به عنوان منشی کار می‌کرد و به دیگران قهوه می‌داد. اما زمانی که این ۶ عامل معرفی شده در فیلم پدیده را پیدا کرد توانست هر سال درآمدش را ۲ برابر کند. و در حال حاضر سالی بیش از ۱ میلیون دلار درآمد دارد و در خانه‌ی ۴۵ هزار فوت مربعیش در لس آنجلس کار می‌کند. بهترین نکته این است که او این کارها را در طول ۲-۳ سال انجام داد.
    یک خانم دیگر که یک پیتزا فروشی در یکی از شهرای کم نام و نشان کانادا داشت توانست با تغییراتی کوچک در مدل کسب‌وکارش، قیمت محصولاتش را دو برابر کند. او در یک مسابقه ی کشوری جایزه‌ی “بهترین پیتزای سال” را برنده شد و در صنعتی که بسیار رقابتی است، از لحاظ مالی تا پایان عمرش هیچ مشکلی نخواهد داشت.
    یک کارآفرین زیرک، کسب‌وکارش را گسترش داد و با ساختن چند تجارت از درون تجارت اصلیش،چندین راه درآمد متفاوت بوجود آورد که این کار منجر به افزایش ۱۰ برابری درآمدش در طی ۲-۳ سال شد. بهترین نکته اینجاست که در حال حاضر بیشتر از همیشه زمان آزاد دارد.
    یک دلال وام توانست در دوران رکود اقتصادی، کسب‌وکار آموزش ۲ میلیون دلاری در سال داشته باشد. او در ۹ ماه اول کارش از ۱۴۸ نفر ماهیانه ۱۴۹۷ دلار شهریه می‌گرفت و پیش ازین یک ورشکسته بود که هیچگونه اعتبار مالی نداشت.
    یک گارسون بدون هیچ تجربه‌ای در بازاریابی در عرض ۲ سال با ارائه خدمات به دندانپزشکان تجارتی چندین میلیون دلاری دست و پا کرد. بهترین نکته اینجاست که او خودش دندانپزشک نیست ولی تعداد زیادی دندانپزشک برای اطلاعات بازاریابیش به او پول می دهند.

اگر فکر می‌کنید فیلم پدیده برای شما مفید نیست، چونکه تجارت شما متفاوت است، دوباره فکر کنید!
نکات ذکر شده در فیلم پدیده برای کارآفرینانی در تمامی صنایع‌ها و حرفه‌ها مفید بوده‌اند. شرکت‌هایی تنها با ۱ کارمند تا ۵۰۰ کارمند، سن و سابقه هم مهم نیست.
پس هیچ بهانه‌ای وجود ندارد که نکات ذکر شده در فیلم پدیده برای شما جواب ندهد. همین امروز پدیده را کشف کنید.

کاری از رسانه ی کارآفرین برتر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716