نیمکره چپ و راست مغز

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در متنوع

نیمکره چپ و راست مغز

نیمکره چپ و راست مغز

نیمکره چپ، مسئول وظایف خطی، ترتیبی، منظم و ریاضی است. مغز چپ عمل گرا، تحلیل گر و منتقد است. این بخش مغز، با طبقه بندی ها و موارد واقعی سروکار دارد.

ده فرمان استیو جابز

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در متنوع

ده فرمان استیو جابز

ده فرمان استیو جابز

بیش از هر چیزی نبوغ جابز، در مدیریت روند خلاقیت بروز می کند. این اصول، شالوده مدیریتی اوست.

1- کمال طلب باشید: جابز تک تک جزئیات را می کاود. شب قبل از عرضه آی پاد، کارکنان اپل تمام شب را بیدار ماندند تا اتصالات گوشی دستگاه را عوض کنند، چون به نظر جابز آنها به اندازه کافی «خوب جا نمی افتادند!»
2- متخصصان را به کار گیرید: جابز برای طراحی آرم نکست، آرشیتکت مشهور آی. ام. پی را به کار گرفت و پیش از آن که فروشگاه های زنجیره ای اپل را راه اندازی کند، میکی درکسلر را از Gap به عضویت هیئت مدیره شرکت درآورد.

تفکر قدرتمند چیست؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در متنوع

تفکر قدرتمند چیست؟

تفکر قدرتمند چیست؟

مقتدارنه بیندیشید، به موفقیت فکر کنید و زندگی خود را همانند حرفه ای ها مدیریت کنید.
همان طور که هر گیاه و درختی برای رشد و پرورش خود به آب، هوا و ... احتیاج دارد، انسان هم برای پیشرفت به نیروی عقل و فکر نیاز دارد.
آن جا که مولانا می گوید:

" ای برادر تو همه اندیشه ای                        مابقی خود استخوان و ریشه ای "

تاثیر خدمات پس از فروش بر برندسازی

نوشته شده توسط حجت حاتمی. منتشر شده در متنوع

تاثیر خدمات پس از فروش بر برندسازی

اینجا نمی خوام در مورد شیوه های درست برندینگ (برندسازی) با شما صحبت کنم و یا مثل خیلی از مقالات آموزشی در مورد کلیات تبلیغات و برندسازی بحث کنم، بلکه می خوام یک تجربه ی شخصی رو با شما در میان بذارم:

اوایل آذر ماه سال 94 بود که تصمیم گرفتم یک هارد اکسترنال یک ترابایتی بخرم، قبلا دو تا هارد اکسترنال مارک وسترن دیجیتال (WD) از بازار کامپیوتر ولیعصر خریده بودم و بدون هیچ مشکلی ازشون استفاده می کردم. اینبار تصمیم گرفتم بعد از انجام یه سری تحقیقات برند ای دیتا (AData) بخرم اون هم از سایت فروشگاهی دیجی کالا. بعد از گذشت حدود 3 روز، بسته حاوی هارد اکسترنال AData به دستم رسید که روی جعبه اش برچسب گارانتی 3 ساله شرکت آونگ و همچنین برچسب سرویس پلاس یکساله آونگ خورده بود. معمولا زیاد به این چیزا اهمیت نمی دم و مثل خیلی ها اعتقاد داشتم «گارانتی و اصولا خدمات پس از فروش تو ایران معنی نداره!»، بهمین خاطر بلافاصله هارد اکسترنال رو که خوش دست و سبک به نظر می رسید رو با کابل اتصال USB3 به لپ تاپم وصل کردم و طبق انتظار حدود 930 گیگابایت فضای خالی قابل استفاده در اختیارم می ذاشت.

فرق بین طراح وب، توسعه دهنده وب و مدیر وب در چیست؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در متنوع

فرق بین طراح وب، توسعه دهنده وب و مدیر وب در چیست؟

یکی از برداشت های غلط در بین افراد این است که گمان می کنند طراح وب (Web Designer)، توسعه دهنده وب (Web Developer) و مدیر وب (Web Master) با هم تفاوتی ندارند، در اینجا به صورت مختصر و مفید فرق بین این سه گروه را تشریح می کنیم.

طراح وب (Web Designer): کسی است که با تکیه بر خلاقیت خود می تواند وب سایت را از نظر بصری و گرافیکی با توجه به نیازهای کارفرما طراحی نماید، این افراد الزاما به برنامه نویسی وب اشراف کامل ندارند. هر وب سایت قبل از کدنویسی نیاز به طراحی قالب (Template) دارد که توسط طراح وب اغلب در نرم افزار فوتوشاپ (Photoshop) طراحی می شود بدین صورت که صفحات پیش فرض وب همچون صفحه اصلی (Home Page)، درباره ما (About Us)، تماس با ما (Contact Us) و ... و همچنین صفحات داخلی به صورت جداگانه طراحی می شود.

توسعه دهنده وب (Web developer): به افرادی گفته می شوند که به برنامه نویسی وب تسلط کامل دارند و می توانند تمامی بخش های یک وب سایت را کدنویسی نمایند. اجازه بدهید با یک مثال فرق بین طراح وب و توسعه دهنده وب را روشن کنیم. فرض کنید طراح وب قالب وب سایت را بصورت گرافیکی طراحی و آماده کرده است، او این توانایی را ندارند تا این فایل ها را که اغلب با فرمت PSD و لایه باز می باشند را کدنویسی نماید، اینجاست که یک توسعه دهنده وب می تواند وارد عمل شود.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716