چگونه رتبه سایت را در الکسا افزایش دهیم؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

ثبت سایت در الکسا و افزایش رتبه | شرکت پیشرو آساک

افزایش قانونی رتبه الکسا سایت

بحث های شدیدی در مورد سیستم رتبه بندی الکسا برای وب سایت ها وجود دارد. برخی ها نسبت به آن اعتراض دارند چرا که علیرغم ترافیک زیاد روزانه و یک پیج رنک بالا همچنان رتبه الکسای آنها پایین می باشد. الگوریتم الکسا با وجود نواقص و اشتباهات آماری همچنان یکی از بهترین رتبه بندی های وب سایت ها می باشد و در واقع می توان گفت بهترین وب سایتی که رنکینگ سایت ها را مشخص می کند.

چگونه سرعت بارگذاری سایت جوملایی را افزایش دهیم؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

چگونه سرعت بارگذاری سایت جوملایی خود را افزایش دهیم؟ | شرکت پیشرو آساک

امروزه مدیران سایت ها به دنبال راه حل هایی برای افزایش سرعت سایت خود می باشند، زیرا که افزایش سرعت بارگذاری سایت علاوه بر رضایت بینندگان، باعث افزایش رتبه سایت در گوگل خواهد شد در نتیجه آمار سایت شما نیز افزایش خواهد یافت. بارگذاری کند سایت باعث نارضایتی بینندگان خواهد شد و ممکن است گاها خیلی از بینندگان قبل از باز شدن سایت آن را ببندند.
افزایش سرعت جوملا به 2 عامل بستگی دارد. ابتدا سیستم مدیریت محتوای جوملا و سپس سروری که سایت شما را میزبانی می کند. در این مقاله به بررسی راه کارهایی برای سیستم مدیریت محتوای جوملا می پردازیم و راه های افزایش سرعت سایت جوملایی را بررسی خواهیم کرد.

به روزرسانی ویندوز چگونه کار می کند؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

به روزرسانی ویندوز چگونه کار می کند؟ | شرکت پیشرو آساک

Windows Update چگونه کار می کند؟

 

کاربران ویندوز با ابزار Windows Update که کار به‌روز رسانی ویندوز و حل مشکلات امنیتی و دیگر مشکلات را بر عهده دارد، آشنا هستند. در این مقاله به نحو کار این ابزار می پردازیم.

کامپیوترها بدون نرم افزار معنایی ندارند، اما برنامه نویسان هم انسان هستند و طبیعی است که برخی کارهای آنها آن طور که می خواهند نشود. اغلب نرم‌افزارها از فرایند تضمین کیفیت عبور می کنند تا مشکلات عمده آنها شناسایی شود، اما به هر حال به دلیل محدودیت زمانی نمی تواند آزمایش های کاملی روی آنها انجام داد و مشکلات (باگ ها) کوچک اغلب در نسخه نهایی برنامه باقی می مانند. همچنین نمی توان نرم افزارها را روی تمامی سیستم های کامپیوتری ممکن تست کرد و بسیاری از مشکلات خود را در کامپیوتر کاربران نشان می دهند.

چگونه مشکل هنگ کردن برنامه ها را حل کنیم؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

چگونه مشکل هنگ کردن برنامه ها را حل کنیم؟ | شرکت پیشرو آساک

رفع اشکال برنامه هایی که هنگ می‏ کنند

مقاله ی حاضر در ادامه ی مقاله "آموزش رفع خطای صفحه ی آبی مرگ در ویندوز" آورده شده است. در این مقاله ی تخصصی رایانه ای به معرفی ابزارها، روش ها و توصیه ها جهت جلوگیری از هنگ نرم افزارهای رایانه ای پرداخته شده است.

ابزار WindDbg تنها برای بررسی فایل های Crash نیست. گاهی اوقات این ابزار می تواند علت هنگ بعضی از برنامه ها را مشخص کند. برای این کار لازم است فایل Dump را ایجادکنید. در ویندوز ایکس پی کار اندکی مشکل خواهد بود .ابتدا لازم است شناسه (Pid) پردازش مورد نظر را در Task Managerزیادکنید، برای این کار باید Task Managerرا با زدن سه دکمه Ctrl+Alt+Delete باز کنید به برگه Processes بروید واز منوی Select Columns,View را انتخاب کنید و در لیستی که نشان داده می‏شود PID را تیک بزنید تا بتوانید شناسه پراساس مورد نظر را ببینید.

چگونه مقالات خود را در نتایج بالای موتور جستجو ببینیم؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

چگونه مقالات خود را در رتبه های بالا گوگل ببینیم؟ | شرکت پیشرو آساک

این که در مورد موضوعاتی بنویسید که دیگران مایلند در مورد آن مطلب بخوانند کافی نیست.به این صورت است که افراد در گوگل بررسی می کنند که چه موضوعاتی بیشتر جستجو می شود و سپس اقدام به نوشتن در این حوزه موضوعات می کنند. اما این به تنهایی موفقیت را تضمین نمی کند بلکه شما باید به نوشته خود به واسطه یک فرد اعتبار ببخشید. در اینجا نکاتی ساده اما کارآمد را برای این منظور لیست کرده ایم که می توانید در ادامه مطلب مطالعه نمایید.

چگونه از اینترنت درآمدزایی کنیم؟

نوشته شده توسط مدیریت سایت. منتشر شده در چرا و چگونه

چگونه از اینترنت درآمدزایی کنیم؟ | شرکت پیشرو اساک

چگونه از اینترنت درآمدزایی کنیم؟

کسب و کار اینترنتی به فروش محصولات یا خدمات در اینترنت گفته می شود. امروزه بیش از 900 میلیون نفر در سطح دنیا از اینترنت استفاده می کنند و 69 درصد از این جمعیت، در طول 90 روز، دست کم یک خرید از اینترنت داشته اند.

نباید این مسئله را فراموش کرد که یک وب سایت اینترنتی، تنها برای فروش محصول یا خدمات به کار نمی رود، بلکه می تواند نقشها و کارکردهای مختلفی داشته باشد.

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، فاز 3 شهر اندیشه، خ ولیعصر (عج)، بازار بوستان، طبقه دوم، واحد 49

شماره تماس: 02124521651

شماره پیامک: 10002165552165

کد پستی: 3168789716